Witamy Państwa na stronie firmy DOM – ART. 

Jesteśmy krakowską firmą, która od 1999 roku specjalizuje się w sprzedaży i montażu  Paneli, Podłóg Drewnianych, Okien oraz Drzwi. Kilkunastoletnia praktyka pozwala nam pomóc naszym Klientom zaprojektować, wybrać i kupić, oraz jeżeli Klienci chcą również usługę montażu – zabudować lub wymienić drzwi, okna, albo podłogi. Wszystkie nasze produkty posiadają pierwszą klasę jakości i odpowiednią gwarancję. Nasze główne dewizy to "Za rozsądną cenę - najwyższajakość ", oraz „Zapewniamy naszym Klientom pełną usługę, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze”.

          W naszej ofercie są również dodatki niezbędne do montażu, takie jak: folia, pianka oraz podkłady do montażu podłóg, kity oraz listwy wykończeniowe przyścienne drewniane i z PCV oraz listwy progowe metalowe i progi drewniane, podkładki filcowe pod meble, oraz kleje i pianki montażowe.

           Na wszystkie pytania i wątpliwości udzielimy szczegółowej odpowiedzi. Podczas pomiaru doradzimy Państwu, które modele ościeżnicy i drzwi wybrać, jakie są właściwe gabaryty zamawianych okien, czy także to, jaką ilość podłogi i dodatków trzeba zakupić do montażu. Zakup z naszą firmą wyda się Państwu łatwy i przyjemny.  

         Zapraszamy do odwiedzenia sklepu firmy  DOM- ART. Co roku grono zadowolonych Klientów powiększa się, a naszą najlepszą reklamą jesteście Państwo, gdy jesteście zadowoleni i dlatego tak szczególną wagę przykładamy do profesjonalnej obsługi.

                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                             Załoga Dom-Art